Uroda

Zagęszczanie włosów przed ślubem

Zagęszczanie włosów przed ślubem

Twój ślub zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem stan włosów, a przede wszystkim ich ilość, przyprawiają cię o ból głowy? Jak zagęścić włosy jeśli do wyjątkowego dnia został rok, a jak, kiedy od ślubu dzielą cię tygodnie? Koniecznie przeczytaj artykuł.

Rok do ślubu

Jeśli do ślubu został mniej więcej rok, masz dużo czasu, żeby doprowadzić swoje włosy do idealnego stanu. Po pierwsze – odwiedź lekarza. Pierwsze kroki najlepiej skierować do endokrynologa. Prawdopodobnie zleci on badania hormonalne – tsh czyli poziom hormonów tarczycy, hormony płciowe czy poziom witamin: A, D, K2. Warto odwiedzić również trychologa, czyli lekarza specjalizującego się w chorobach cebulek włosowych i skóry głowy. Skonsultuj z nim przyjmowanie odpowiednich suplementów diety, których zadaniem będzie zagęszczenie włosów.

Pół roku do ślubu

Jeśli nie masz ochoty na wizyty u lekarza, możesz po prostu na własną rękę zacząć przyjmować suplementy diety na zagęszczenie włosów. Ich wybór na rynku jest naprawdę duży. Skonsultuj się z farmaceutą, przeczytaj opinie w internecie i wybierz najlepszy preparat na zagęszczanie włosów. Warto zmienić również dietę. Jedz dużo warzyw, owoców oraz produkty zawierające zdrowe oleje i kwasy omega 3. Kilka razy w tygodniu zjedz rybę, w tym tłustą, taką jak makrela. Odstaw fast foody, alkohol, a przede wszystkim papierosy i słodycze. Osłabiają one nie tylko włosy, ale także cerę, a również jej wygląd jest istotny przed ślubem.

3 miesiące do ślubu

Niestety zmiana diety niewiele już pomoże. Jeśli do ślubu zostały  mniej niż 3 miesiące, a tobie zależy na zagęszczeniu włosów, musisz znaleźć sposób doraźny. Dobrym pomysłem będzie zagęszczanie włosów przy pomocy włosów sztucznych lub naturalnych. Odwiedź sklep z perukami by dowiedzieć się, jakie włosy są dostępne i dobrać najlepszy rodzaj, kolor oraz oczywiście ilość. Jest to jedyne rozwiązanie spośród podanych, które na pewno zadziała i sprawi, że w dniu ślubu będziesz cieszyć się wspaniałą fryzurą i bujnymi włosami.

Więcej o zagęszczaniu włosów znajdziesz pod adresem www http://peruki.info.pl/zageszczanie-wlosow

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *