Uroda

Uzupełnianie włosów – na czym to polega?

uzupełnianie włosów

Chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie? Cierpisz z powodu cienkich, delikatnych włosów? Być może uzupełnianie włosów okaże się idealnym zabiegiem dla Ciebie! Dowiedz się, jak wykonuje się uzupełnianie i kto może z niego skorzystać.

Jak uzupełnia się włosy?

Wykonywane przez specjalistę uzupełnianie włosów polega na umieszczeniu dodatkowych, naturalnych włosów w specjalnej warstwie, która jest łudząco podobna do naszej skóry. Jest to metoda zupełnie bezbolesna, a do tego nie niszczy ona naszych naturalnych pasm (o ile uzupełnianie wykonuje prawdziwy specjalista). Co ważne, uzupełniać można także włosy kręcone oraz falowane. Włosy po takim zabiegu można dowolnie stylizować, czesać oraz myć. Trwałość zabiegu jest duża – uzupełnione włosy zwykle “trzymają się” przez wiele tygodni! Oczywiście, ogromne znaczenie ma wprawa fryzjerki oraz jakość użytych włosów – nie warto jest próbować uzupełniać włosów u studentek-amatorek. Profesjonalnie uzupełnione włosy wyglądają tak, jak nasze naturalne pasma – nie musisz więc obawiać się, że ktoś posądzi Cię o “sztuczność”! Zresztą… byłoby to nieuzasadnione, gdyż w renomowanych salonach używa się wyłącznie włosów pochodzenia naturalnego.

Kto może skorzystać z tego zabiegu?

Na fachowe uzupełnianie włosów często decydują się osoby, których Matka Natura nie obdarzyła zbyt bujną czupryną. Wówczas uzupełnienie jest szansą na realizację marzeń o pięknych, gęstych włosach. Zabieg ten jest także popularny wśród ludzi, których włosy ostatnio się przerzedziły – na przykład na skutek problemów ze zdrowiem (więcej na https://portal.abczdrowie.pl/przyczyny-wypadania-wlosow) lub upływu czasu. Stąd też włosy nierzadko chcą uzupełnić panowie, którzy dostrzegają u siebie początki łysienia. Uzupełnianie jest także lubiane przez osoby, które posiadają tak zwane “zakola” – metoda ta pozwala odpowiednio obniżyć linię włosów, co pomaga też wymodelować kształt czoła i twarzy. Podkreślamy jednak, że nawet osoby bez problemów z włosami i skórą głowy czasem uzupełniają włosy – po prostu po to, by poprawić swój wygląd!

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *