Uroda

Ultraformer III – doskonały lifting ciała i twarzy dla każdego z nas

ultraformer

Młody, ale też atrakcyjny wygląd to chyba marzenie każdego z nas. Niestety, wraz z upływem lat zachowanie jędrnego ciała i świeżo wyglądającej twarzy jest prawie niemożliwe, ponieważ z wiekiem przybywa nam zmarszczek, nasze ciało staje się mniej nawilżone oraz jędrne, a przez to mniej atrakcyjne. Wszystko to dzieje się dlatego, że z biegiem lat maleje aktywność komórek, a także ich zdolności regeneracyjne. Skóra twarzy starzeje się i pojawiają się na niej zmarszczki.

Jednak jest pewien sposób, aby temu zaradzić, a jest to nowoczesne i innowacyjne urządzenie Ultraformer III, które dostępne jest m.in. w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy oraz Częstochowie. Dzięki temu urządzeniu można nieinwazyjnie i prawie bezboleśnie usunąć zmarszczki, ale też zwiększyć napięcie skóry zarówno na twarzy, jak i ciele. Pierwsze efekty tego zabiegu widoczne są praktycznie natychmiast, a do tego jest to nie tylko szybki, lecz także skuteczny sposób na lifting prawie całego ciała.

Zadowalające efekty, które zachwycą każdego

Ultraformer III jest urządzeniem, które wykorzystuje technologię HIFU, a to zogniskowana fala ultradźwiękowa, która służy do podgrzewania tkanek, czyli skóry, tłuszczu oraz mięśni. Dzięki temu zabiegowi można uzyskać lifting oraz odmłodzenie praktycznie każdej okolicy ciała. Ultraformer III pozwala na pozbycie się zwiotczałej skóry i to nawet z bardzo problematycznych miejsc, np. obszar nad kolanami, wewnętrznej strony ud oraz ramion. Terapia pozwala na uzyskanie wyraźnego ujędrnienia skóry. Dzięki zabiegowi dochodzi również do wyszczuplenia oraz wymodelowania miejsc, które poddawane są terapii.

Zabieg Ultraformer III można zastosować w następujących przypadkach:

  • drobne i głębokie zmarszczki;
  • obniżenie linii brwi;
  • obwisłe policzki;
  • podwójny podbródek;
  • wiotka skóra szyi, dekoltu, brzucha, wewnętrznej strony ud oraz ramion;
  • brak jędrności skóry nad kolanami oraz w innych okolicach ciała, które wymagają ujędrnienia;
  • profilaktyce, np. aby po okresie redukcji wagi zapobiec wiotkości skóry.

Zabieg pozwala na szybką redukcję zmarszczek na szyi i w okolicy oczu. Dochodzi też do odmłodzenia oraz ujędrnienia skóry, a także poprawy owalu twarzy oraz zmniejszenia efektu podwójnego podbródka. Ponadto dzięki niemu można odmłodzić dekolt, poprawić jędrność ciała po ciąży i utracie wielu kilogramów, a do tego zapobiega negatywnym skutkom odchudzania.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem Ultraformer III?

Bezpośrednio przed zabiegiem lekarz ocenia jego zakres oraz głębokość, na której ma być wykonany. Później na korygowane miejsce przykładane są przetworniki o różnej głębokości. Pojedyncze wyzwolenie energii jest odczuwane przez pacjenta jako delikatne ukłucie, ale też rozchodzenie się ciepła. Urządzenie to podgrzewa wybrane partie skóry, a to z kolei powoduje obkurczanie tkanki, a dzięki prowokowaniu mikrouszkodzeń komórki dochodzi do rozpoczęcia regeneracji oraz produkcji całkowicie nowego kolagenu. Średni czas wykonywania zabiegu waha się od 30 minut do 2 godzin. Zaraz po zakończeniu zabiegu może pojawić się niewielki rumień skóry, który będzie się utrzymywał przez około 30 minut, ale poza tym bezpośrednio po zabiegu możliwy jest powrót do wykonywania codziennych czynności.

Jeśli pacjent będzie chciał, to po upływie 3 miesięcy można przeprowadzić kolejny zabieg. Jest jeszcze inny schemat leczenia, gdzie jednorazowo stosowana jest mniejsza liczba impulsów i można powtarzać zabiegi co miesiąc przez 3 kolejne miesiące. Dzięki takiemu schematowi leczenia możliwe jest zmniejszenie ewentualnych dolegliwości bólowych.

Po wykonaniu zabiegu Ultraformer III najlepiej unikać gorącej wody do mycia skóry, ale też nie wystawiać jej na działanie niskich oraz wysokich temperatur, a także chronić przed promieniami słonecznymi. To sprawi, że proces produkcji kolagenu, ale też regeneracji skóry będzie przebiegał bez zakłóceń, a efekty będą o wiele lepsze.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *