Uroda

Dermapen – jak wygląda zabieg?

zabieg Dermapen

Odmłodzenie skóry, zniwelowanie – przynajmniej częściowe – zmarszczek oraz lepsze samopoczucie. Która z nas nie chciałaby tego osiągnąć? Jeśli chcesz wyglądać bardziej młodo i zdrowo, to warto zainteresować się technologią precyzyjnego mikronakłuwania. Jest to tak zwany dermapen. Jak wygląda zabieg?

Na początku dodajmy, że efekty tego zabiegu zobaczysz już po pierwszej wizycie. Inna nazwa, z jaką mogłaś się spotkać, to mezoterapia mikroigłowa. Przyjrzyjmy się bliżej temu, jak wygląda sam zabieg.

Jak przebiega zabieg?

Podstawowym czynnikiem wpływającym na 100-procentową satysfakcję z przebiegu zabiegu jest to, aby wybrać sprawdzone miejsce. W całej Polsce znajdziesz takie placówki. Warto przed skorzystaniem z usług sprawdzić ich opinie oraz recenzje Klientów. Jeśli mieszkasz na Śląsku, to z łatwością znajdziesz takie miejsce. Dermapen w Katowicach z powodzeniem przeprowadzi Klinika Zięba Estetic. Jest to sprawdzone miejsce, z ogromną ilością Klientów, specjalizujące się w medycynie estetycznej.

Co do samego zabiegu urządzeniem Dermapen, to polega on na ultraszybkich ruchach zestawu cieniutkich igieł. Cała operacja ma doprowadzić do tego, aby nakuwana tkanka uruchomiła procesy regeneracyjne. Całość wpływa na to, że w efekcie nasza skóra wygląda lepiej i młodziej. A co najważmiejsze – nasze samopoczucie szybuje w górę jak najnowocześniejszy prom kosmiczny.

W czym pomoże nam taki zabieg?

Oprócz wyżej wymienionej korzyści, czyli po prostu lepszego samopoczucia i wyższej pewności siebie, lista jest jeszcze znacznie dłuższa.

Otóż sam zabieg mikronakłuwania może nam pomóc z wieloma problemami ze skórą. Tym samym możemy poradzić sobie ze zmarszczkami, bliznami i rozstępami, łysieniem, zwiotczałą skórą, rozszerzonymi porami czy też skórnymi przebarwieniami.

Mało? Zabieg ten przede wszystkim jest niezwykle skuteczny w walce z oznakami starzenia się. Jeśli możliwości medycyny estetycznej pozwalają nam osiągnąć taki efekt, to dlaczego z tego nie skorzystać.

Kiedy mogę oczekiwać pierwszych efektów?

Właściwie to od razu! W relacjach wielu osób, które korzystały z tego typu zabiegu słyszymy, że już po pierwszym zabiegu widzą znaczącą poprawę. Natomiast każda sytuacja jest inna i zdarza się, że dla zmaksymalizowania efektów warto jeszcze zabieg powtórzyć od dwóch do czasami pięciu razy.

Czy to jest dla mnie?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy ten rodzaj zabiegu jest dla Ciebie odpowiedni, to najlepiej zasięgnąć opinii specjalisty. Fachowcy ze sprawdzonych klinik medycyjny estetycznej z pewnością szybko odpowiedzą na wszystkie Twoje wątpliwości. Specjalistów godnych zaufania znajdziesz między innymi w Zięba Estetic.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *