Uroda

Ten zabieg odmieni Twoją skórę! Poznaj Dermapen 4!

Dermapen 4

Dermapen to powszechnie wykonywany zabieg (i zarazem urządzenie), które stosuje się w celu poprawy kondycji skóry, poprzez jej regenerację. Teraz jego ulepszona wersja, czyli Dermapen 4 daje jeszcze więcej powodów, aby z niego skorzystać. Jakie ma zalety i dlaczego warto wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej na ten zabieg? Dowiesz się z tego artykułu!

Dlaczego warto skorzystać z Dermapen 4?

Zacznijmy od początku. Nasza skóra wraz z upływem lat zaczyna tracić jędrność i nawilżenie, pojawiają się na niej zmarszczki oraz przebarwienia. Są to zmiany, które wynikają z naturalnego procesu starzenia. Często widzimy też na przełomie sezonów (np. po zimie lub lecie), że staje się ona bardziej wysuszona, wrażliwa lub poszarzała. Te zmiany z kolei pojawiają się w związku z określonymi warunkami atmosferycznymi np. przesuszonym powietrzem (zimą), czy nadmiernym korzystaniem z kąpieli słonecznych (latem). W takich przypadkach warto poddać skórę regeneracji. W tym celu pomoże Dermapen 4, czyli urządzenie, które za pomocą mikronakłuć sprawia, że skóra zaczyna być pobudzona do odnowy.

Kiedy warto zastosować Dermapen 4?

Jest to zabieg, który z powodzeniem może być stosowany jako alternatywa dla klasycznej mezoterapii igłowej. Jego niezwykłą zaletą jest fakt, iż może być stosowany również u osób, które mają cienką i delikatną skórę. Urządzenie Dermapen 4 wygląda jak zautomatyzowany długopis, a potrafi zdziałać prawdziwe cuda! Wyposażone jest w 12 igieł, wykonuje 1920 nakłuć na sekundę, na głębokości od 0,25 mm do 2,5 mm. Jest to zabieg niezwykle uniwersalny. Zaleca się go osobom z płytkimi lub średnimi zmarszczkami, wiotką i przesuszoną skórą oraz tym, które borykają się z cellulitem i rozstępami, a nawet bliznami. W efekcie zastosowania Dermapen 4 skóra stanie się ujędrniona, nastąpi redukcja przebarwień i rozstępów, blizny ulegną wyrównaniu, a zmarszczki spłyceniu. Poprawi się ogólna kondycja skóry, stanie się bardziej odżywiona i zagęszczona.

Jak przebiega zabieg Dermapen 4?

Na samym początku należy oczyścić skórę poddawaną zabiegowi. Następnie nakłada się na nią środek znieczulający w kremie. Skóra w kolejnym etapie zostaje pokryta specjalnym preparatem (który dobiera się w zależności od wskazań i miejsca wykonywania zabiegu). Finalnym krokiem jest użycie Dermapen 4 na obszarze zabiegowym. Urządzenie to, poprzez systematyczne nakłuwanie skóry, wprowadza do niej odpowiednie składniki odżywcze. Od tego momentu rozpoczyna się proces odnowy, stymulacji produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego oraz naturalnej regeneracji skóry. Po zabiegu możemy odczuwać lekkie pieczenie. Skóra będzie zaczerwieniona i po kilku dniach zacznie się złuszczać. W tym czasie zaleca się nawilżanie skóry oraz koniecznie ochronę przed promieniami słonecznymi (aby nie dopuścić do powstawania przebarwień).

Dermapen 4 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają skutecznych i bezpiecznych zabiegów regeneracyjnych.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *