Diety

Nowy rok nowa ja – czyli o zmianie nawyków żywieniowych w nadchodzącym roku

dieta pudełkowa

Jak schudnąć w nowym roku? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Nie bez powodu najczęstszym postanowieniem noworocznym jest właśnie utrata zbędnych kilogramów. Ale, co należy podkreślić, mało kto spełnia postanowienia noworoczne. Czy istnieje więc sposób na szybkie i łatwe schudnięcie w nowym roku? Przyjrzyjmy się sprawie dokładniej!

Treningi

W styczniu siłownie pękają w szwach. Wszystkim wydaje się bowiem, że treningi to klucz do sukcesu i dzięki nim schudniemy szybko. Oczywiście, pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale same niewiele zdziałają. Dlaczego? Nasze ciała potrzebują paliwa, czyli jedzenia, do funkcjonowania. Jeśli dostarczamy paliwo złej jakości, to nie tylko będziemy się daremnie męczyć nieefektywnymi treningami, ale również wyrządzimy sobie szodę. Metabolizm zwyczajnie zbuntuje się i zacznie magazynować jedzenie, aby mieć siły na ćwiczenia. W efekcie możemy nawet przytyć!

Jak schudnąć w nowym roku? Przejdź na dietę

Skoro już rozprawiliśmy się z treningami i doszliśmy do wniosku, że podstawą jest dieta, to należy sobie zadać pytanie: dlaczego dieta też zawodzi? Niemal wszyscy sobie obiecują, że od nowego roku będą się lepiej odżywiać. W teorii powinno to zagwarantować sukces. W praktyce mało kto podchodzi do tematu diety umiejętnie. Wydaje nam się, że aby zrzucić kilogramy w nowym roku, wystarczy ograniczyć kalorie i spożywać więcej warzyw. To jednak bardziej skomplikowany temat. Często nieświadomie stosujemy diety wyniszczające organizm. Nie trzeba też chyba przypominać, że szybko się zniechęcamy. Bo przecież trzeba poznać nowe przepisy, nauczyć się innych smaków i spędzić w kuchni sporo czasu. To zrozumiałe.

To da się schudnąć w nowym roku czy nie?

Są osoby, którym udaje się schudnąć, trenując i zmieniając dietę na własną rękę. Ale powiedzmy sobie szczerze – to wymaga niemałego wysiłku, a na dodatek często kończy się efektem jojo. Czy w takim razie powinniśmy sobie odpuścić zrzucanie zbędnych kilogramów? Nie! Istnieje łatwy i szybki sposób na schudnięcie w nowym roku, a nazywa się… dieta pudełkowa.

Dieta pudełkowa sposobem na zrzucenie kilogramów

Postawmy sprawę jasno. Dieta pudełkowa to dobry wybór bo:

  • jest dostosowana do Ciebie, Twoich preferencji smakowych i trybu życia,
  • przyczynia się do oszczędzania czasu (nie musisz go spędzać w kuchni),
  • jest przygotowana przez profesjonalistów, co sprawia, że nie ma mowy o efekcie jojo i szkodliwych efektach dla Twojego metabolizmu,
  • jest różnorodna,
  • łatwo o jej wykupienie – już właściwie w każdym mieście znajdziesz firmę, która się tym zajmuje, np. suvibox dieta pudełkowa na terenie Łodzi i okolic,
  • nie wymaga od Ciebie wyrzeczeń,
  • jest szybkim i prostym sposobem na rozpoczęcie zdrowego trybu życia,
  • uczy zdrowych nawyków żywieniowych,
  • stanowi doskonałe uzupełnienie aktywności fizycznej.

Ponadto możesz wybrać spośród wielu wariantów cateringu dietetycznego, np. standard, vege, bez ryb, odchudzający itp. Pozwolimy sobie więc na stwierdzenie, że nie ma bardziej pewnego sposobu na schudnięcie od diety pudełkowej. Nie twierdzimy wprawdzie, że inne są nieskuteczne, ale ten sprawdzi się absolutnie u każdego!

To jak? Nowy rok, nowy Ty?

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *