Uroda

Czym jest endermologia LPG i jakie daje efekty?

endermologia LPG

Czym jest endermologia LPG?

Endermologia LPG zalicza się do nowoczesnych zabiegów kosmetycznych, którego celem jest zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu oraz wymodelowanie sylwetki. Zabieg polega na zastosowaniu masażu oddziałującego na oporną tkankę tłuszczową, w efekcie czego sylwetka staje się szczuplejsza, a skóra przyjemnie napięta. Ponadto zabieg poprawia krążenie krwi, przyczyniając się do ujędrnienia skóry. Długość, jak i intensywność masażu zależna jest od partii ciała poddawanej zabiegowi, jednak zazwyczaj trwa ok. 30-60 minut. Aby osiągnąć pożądany efekt, zwykle należy wykonać serię od 10 do 30 zabiegów, wykonywanych w kilkudniowych odstępach. 

Jakie efekty przynoszą zabiegi endermologii LPG?

Zabiegi endermologii sprawdzają się doskonale, jeżeli chodzi o modelowanie sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Pobudzają również produkcję kwasu hialuronowego, dzięki czemu skóra staje się zregenerowana, sprężysta i ujędrniona. Podczas zabiegu organizm pozbywa się zalegających toksyn, zaś bóle mięśniowe i reumatyczne stają się przeszłością. Efektem serii zabiegów jest znacznie lepsze samopoczucie oraz zdrowsze i młodziej wyglądające ciało. Warto jednocześnie pamiętać, aby wraz z zabiegami przestrzegać zasad zdrowego żywienia, dbać o prawidłowe nawodnienie i regularną aktywność fizyczną. 

Endermologia Warszawa promocja 

Jeżeli zabieg endermologii LPG stanowi odpowiedź na twoje potrzeby, umów się na konsultację w jednej z najlepszych klinik w Warszawie, którą znajdziesz pod adresem studiourody.pro/oferta/endermologia-lpg/. Pierwszym krokiem będzie spotkanie z doświadczonym kosmetologiem, który określi miejsca, gdzie wskazane jest przeprowadzenie zabiegu oraz wykluczy ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania.

Zabieg wykonany będzie pod czujnym okiem wykwalifikowanego specjalisty oraz przy użyciu nowoczesnej generacji urządzenia, dzięki czemu będziesz czuć się w pełni bezpiecznie. Zaraz po zabiegu można wrócić do swoich codziennych obowiązków – jest on nieinwazyjny, w związku z czym nie jest wymagany żaden okres rekonwalescencji.

Jak się do niego przygotować? Endermologia LPG nie wymaga w tym celu żadnych specjalistycznych procedur. Ważne jest jednak, aby nie posiadać uszkodzeń skóry w miejscach, które mają zostać poddane zabiegowi – skóra w tych miejscach powinna być w pełni zdrowa. Wykonanie zabiegu w innym terminie będzie również konieczne w przypadku infekcji, podczas której występują takie objawy jak katar czy podwyższona temperatura ciała. 

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *