Uroda

Depilacja laserowa w gabinecie kosmetycznym – kiedy warto się na nią zdecydować?

Depilacja laserowa

Synonimem kobiecości jest gładka skóra. Ciężko uzyskać taki efekt przy pomocy tradycyjnej maszynki do golenia, a nawet depilatora. Jeśli więc rozważasz depilację laserową – dobrze trafiłaś. Podpowiemy, kiedy najlepiej wykonać zabieg i wyjaśnimy, dlaczego warto.

Salon kosmetyczny – Warszawa

W Warszawie znajdziesz wiele salonów kosmetycznych. Warto zwrócić uwagę na specjalizujący się w depilacji laserowej salon nylasercenter. Jest to wyjątkowy salon kosmetyczny, ponieważ jako jedyny w Polsce pracuje na profesjonalnych (cenionych w USA) kosmetykach epicuren discovery. Salon jest także laureatem wielu prestiżowych konkursów branżowych, na przykład: Prix de Beauté 2010 czy Qltowy Zabieg 2011. Pracownicy salonu wykorzystują w codziennej pracy najwyższej jakości sprzęt i systemy do trwałego usuwania owłosienia, a mianowicie: LightSheer DUET oraz LightSheer ET.

Depilacja laserowa – kiedy warto ją wykonać?

Poszczególne zabiegi medycyny estetycznej rekomenduje się wykonywać o określonych porach roku. Jednakże takie zabiegi kosmetyczne jak depilacja laserowa można wykonywać w zasadzie przez cały rok – pod warunkiem, że nie będziemy wystawiać skóry po zabiegu na działanie promieni słonecznych. Najlepiej wykonać więc zabieg jesienią, kiedy słońce nie jest już tak mocne i jest go mniej. Jest to wówczas najbezpieczniejszy czas. Ponadto skóra zdąży się wygoić, dzięki czemu kolejnego lata będzie można cieszyć się piękną i gładką skórą.

Dla kogo jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa jest dla wszystkich kobiet, które zmagają się z ciemnym i szybko odrastającym owłosieniem. Systematyczne golenie się maszynką nie przynosi zwykle oczekiwanych rezultatów, a ponadto podrażnia skórę. Pojawiają się ranki czy wrastające włoski. Wosk czy depilator również nie są rozwiązaniem dla każdego. Trzeba też pamiętać, że efekty są tylko na krótki czas, podczas gdy depilacja laserowa usuwa owłosienie w sposób trwały.

W jakim salonie kosmetycznym wykonać zabiegi kosmetyczne i depilację laserową?

Obecnie dużą popularnością cieszy się nie tylko depilacja laserowa, ale również zabiegi na twarz, makijaż permanentny, medycyna estetyczna czy mezoterapia mikroigłowa. Jak wybrać odpowiedni gabinet kosmetyczny?

Sercem każdego salonu kosmetycznego jest jego kadra. Muszą to być wykwalifikowani kosmetolodzy, by zabiegi przeprowadzane były tylko pod okiem najlepszych specjalistów.

Dobry salon kosmetyczny dysponuje również najwyższej jakości kosmetykami oraz sprzętem. Profesjonalne kosmetyki, empatyczny i wykwalifikowany personel oraz profesjonalne usługi to klucz do sukcesu.

Specjalista dobierze szereg zabiegów kosmetycznych, które odpowiadają na konkretne potrzeby – na przykład pozwolą na zniwelowanie takich przypadłości jak blizny potrądzikowe.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *