Zdrowie

Klinika ginekologii plastycznej – najpopularniejsze zabiegi

klinika ginekologii

Ginekologia plastyczna wciąż bywa niekiedy traktowana jako temat tabu. Jednakże dzięki niej możemy nie tylko poprawić swoje życie seksualne, ale także skorygować pochwę po przebytym porodzie. Klinika ginekologii plastycznej pomoże nam odzyskać satysfakcję z seksu, jak też przywróci prawidłowy wygląd narządów intymnych.

1. Klinika ginekologii plastycznej po porodzie

2. Zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego

Klinika ginekologii plastycznej po porodzie

Po ciężko przebytym porodzie lub na skutek infekcji pochwa nie goi się prawidłowo. Rozległe obrażenia wpływają zarówno na odczuwanie satysfakcji z seksu, jak i na samopoczucie. Uczucie bólu w trakcie współżycia czy też dyskomfort w trakcie uprawiania sportu powinien być dla nas sygnałem do podjęcia kroku ku plastyce poporodowej krocza.

Klinika ginekologii plastycznej przeprowadzi w tym celu zabiegi, polegające na wycięciu blizny i odtworzy wcześniejszy wygląd pochwy dzięki ponownemu zaopatrzeniu tkanek krocza. Co więcej, warto skorzystać z jej usług, jeśli zależy nam na usunięciu rozstępów, czy też blizny po cesarskim cięciu. Poprawi to nie tylko wygląd okolic intymnych, ale zadba o nasze samopoczucie psychiczne. Ofertę z zakresu ginekologii plastycznej możemy uzyskać w klinice Medifem.

Zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego

Zabiegi wykonywane po porodzie mają na celu przywrócenia właściwego funkcjonowania narządów intymnych. Jednakże z plastyki pochwy można skorzystać także poza ciążą. Plastyka warg sromowych, jak i napletka łechtaczki jest konieczna w sytuacji, gdy odczuwamy duży dyskomfort fizyczny. Przerost warg sromowych czy fałd skórnych może utrudniać nam noszenie niektórej bielizny, uprawianie sportu, jak też odczuwanie satysfakcji z seksu.

Propozycje, jakie oferuje klinika ginekologii plastycznej to także niechirurgiczne zabiegi z wykorzystaniem na przykład kwasu hialuronowego. Dzięki niemu lekarze mogą ujędrnić oraz uwydatnić punkt G oraz wargi sromowe. Za pomocą zaś lasera można pobudzić produkcję kolagenu, która nie tylko zwiększy elastyczność pochwy, ale także przywróci jej odpowiednie nawilżenie. Zabieg zalecany jest szczególnie kobietom po porodzie, jak i w okresie menopauzy.

Dla zwiększania satysfakcji z seksu podaje się także osocza lub fibryn w okolice łechtaczki i przednich ścian pochwy. Dzięki czemu zwiększa się ukrwienie pochwy, powodują przy tym większe doznania seksualne i silniejszy orgazm. Zabieg ma na celu także zminimalizować powstałe stany zapalne, jak i nawilżenie i regenerację komórek.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *