Lifestyle

Tom Ford ombre leather – dlaczego warto decydować się na perfumy wysokiej jakości?

perfumy Tom Ford

Każda kobieta i zdecydowana większość mężczyzn lubi na co dzień ładnie pachnieć. Jednak za wysokiej jakości perfumy trzeba płacić wysokie stawki, co nie wszystkim odpowiada. W tym artykule wskazujemy, dlaczego markowe zapachy są lepsze i dlaczego warto się na nie decydować.

Oryginał czy podróbka?

Za zapachy największych producentów jak na przykład Tom Ford ombre leather trzeba płacić wyższe stawki niż za perfumy mniej rozpoznawalnych marek. Takie firmy mogą sobie pozwolić na podyktowanie wyższej ceny, ponieważ ich produkty odznaczają się jakością o niebo lepszą niż przeciętnych zapachów. Jakość odznacza się poziomem intensywności danego zapachu oraz jego trwałości, czyli jak długo utrzymuje się on na ciele. Żeby oba parametry osiągnęły zadowalający poziom, potrzebne jest użycie odpowiednich składników, które oczywiście kosztują.

Wyższa cena markowych perfum wynika również z umieszczonego na etykiecie logo marki. Zapach Tom Ford ombre leather musi być znacznie droższy od przeciętnego zapachu, ponieważ sygnowany jest logiem jednego z największych wirtuozów świata mody i perfum ostatnich lat. Analogiczna sytuacja dotyczy zapachów takich firm jak Dior, Calvin Klein, czy też Versace.

Skłonność do kupowania perfum ze znanym logo do bólu wykorzystują firmy sprzedające podróbki. Wykorzystują one popularność danego zapachu i wprowadzają do obrotu produkty, które nie mają nic wspólnego z oryginalnymi perfumami – łączy je tylko kształt butelki i nazwa. Oczywiście takie działanie jest nielegalne, a za łamanie prawa grożą kary więzienia, jednak chęć szybkiego zysku nie powstrzymuje producentów i sprzedawców podróbek.

Tom Ford Ombre Leather – dlaczego lepiej postawić na oryginał?

Szczególnie narażone na podrobienie są najbardziej popularne perfumy – jednym z nich jest Tom Ford ombre leather. Fałszerze wprowadzają rocznie kilkaset tysięcy buteleczek z tym ekskluzywnym zapachem, sprzedając go po bardzo zaniżonej cenie. Warto jednak pamiętać, że skórzany zapach oryginału jest trudny do podrobienia, dlatego lepiej zdecydować się na oryginał.

Dlaczego warto zapłacić więcej i kupić produkt wyższej jakości? Wynika to przede wszystkim z faktu zastosowania w oryginalnej produkcji wyższej jakości składników. Dzięki nim perfum jest trwalszy, a przez to utrzymuje się na ciele nawet d0 14 godzin, o czym można zapomnieć w przypadku podróbek. Dodatkowo woń perfum Tom Ford ombre leather jest intensywniejsza, dzięki czemu można wyczuć wszystkie składniki kompozycji.

Oryginał = bezpieczeństwo

Kupowanie podróbek z nieznanego źródła jest mocno ryzykowne. Nie wiemy, w jakich warunkach pozyskiwano składniki, gdzie były przechowywane perfumy, a także, kto się tym zajmował. Według raportów policji zwalczającej tej nielegalny proceder – większość fabryk produkujących podróbki nie spełnia nawet podstawowych wymogów dotyczących jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szczególnie wiele wątpliwości budzi jakość składników, które są stosowane do produkcji zapachów. W przypadku markowych perfum Tom Ford ombre leather, uznana marka producenta jest gwarancją zastosowania najwyższej jakości komponentów, które nie tylko doskonale pachną, ale przede wszystkim są bezpieczne dla skóry. W przypadku perfum, których skład nie jest do końca znany, mogą występować reakcje alergiczne i podrażnienia na ciele. Warto więc zadbać o swoje zdrowie decydując się na zakup markowych i oryginalnych perfum, które pochodzą ze znanego nam źródła.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *