Lifestyle

Wibratory dla par – co to jest?

para

Kolekcja gadżetów erotycznych to doskonałe urozmaicenie życia seksualnego – nie tylko w przypadku singli. Wiele par bardzo ceni sobie mniej konwencjonalne zabawy w sypialni. To właśnie z myślą o nich producenci gadżetów erotycznych przygotowali wibratory przeznaczone dla par. Podpowiadamy, czym się charakteryzują te urządzenia i kto powinien pomyśleć o ich zakupie.

Wibratory dla par są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które pragną urozmaicić swoje życie seksualne. Świetnie sprawdzą się zarówno w asortymencie par pozostających w związku, jak i osób, które wyjątkowo cenią sobie erotyczne przygody. Urządzenia te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w trakcie seksu sprawiać przyjemność obydwu partnerom. Ich sekretem jest możliwość stymulacji kilku punktów jednocześnie. Seks z wibratorem dla par pozwala na jednoczesne stymulowanie łechtaczki oraz punktu G u kobiety oraz stref erogennych mężczyzny. Ich bardzo istotną zaletą jest fakt, że mogą być używane bezdotykowo – w żaden sposób nie przeszkadzają więc w przeżywaniu miłosnych uniesień. Wibrator dla par to rozwiązanie odpowiednie dla osób heteroseksualnych, ale świetnie sprawdzą się także w seksie dwóch kobiet – doskonale nadają się do uprzęży typu strap-on.

Wibratory dla par charakteryzują się bardzo nowoczesnym i funkcjonalnym designem. Projekty są dziełem wiodących film, które specjalizują się w tworzeniu gadżetów erotycznych, dlatego są bezpieczne i komfortowe. Najczęściej spotykamy modele, które są wykonane w kształcie litery U. Pozwala to na symultaniczne pieszczoty kilku punktów naraz. Warto wybrać urządzenie, które wyposażone jest w elastyczne końcówki, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Bardzo istotne są także materiały, z których wykonana jest taka zabawka erotyczna. Koniecznie zwróćmy uwagę na to, aby były one bezpieczne w użytkowaniu. Najlepiej wybrać wibrator dla par wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego.

Rodzaje wibratorów dla par

Wiodące marki prześcigają się w produkowaniu nowoczesnych i funkcjonalnych wibratorów dla par, dlatego na rynku możemy znaleźć wiele różnych modeli. Największą popularnością cieszą się proste konstrukcje z silikonu medycznego w kształcie litery U. Jest on chętnie używany ze względu na swoją wygodę i elastyczność.

Nieco bardziej rozbudowane modele charakteryzują się zdalnym sterowaniem za pomocą pilota. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą cieszyć się bezpośrednią bliskością lub lubią erotyczne zabawy na odległość. Za pomocą pilota możemy kontrolować prędkość oraz intensywność wibracji. Dzięki skorelowanym z urządzeniami aplikacjom mobilnym możemy sterować wibratorem, który używany jest przez naszego partnera nawet na bardzo duże odległości.

Nawilżanie i czyszczenie wibratora dla par

Nowoczesne wibratory dla par charakteryzują się starannym wykonaniem oraz wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Zwykle są one wyjątkowo gładkie i przyjemne w dotyku. Wiele osób potrzebuje jednak dodatkowego nawilżenia, które sprawi, że operowanie urządzeniem będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze dla obydwu użytkowników. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup lubrykantu, koniecznie sprawdźmy, jaki jego rodzaj rekomendowany jest przez producenta wibratora. Nie każdy materiał bowiem będzie odpowiedni do każdego preparatu nawilżającego. Wibratory wykonane z silikonu medycznego powinny być łączone wyłącznie z lubrykantami na bazie wody. Inne ich rodzaje mogą doprowadzić do uszkodzenia materiału.

W obsłudze wibratora dla par, tak jak w przypadku wszystkich gadżetów erotycznych niezwykle istotna jest higiena. Pamiętajmy, aby przed i po użyciu dokładnie wyczyścić wibrator. Najlepiej zakupić w tym celu specjalny żel antybakteryjny do czyszczenia gadżetów erotycznych. Jednak doskonale nada się do tego także woda z mydłem. Pamiętajmy jednak, że inwazyjne mycie pod bieżącą wodą może być wykonywane wyłącznie w przypadku wibratorów dla par, które zostały przez producenta określone jako wodoodporne.

Szeroki wybór wibratorów dla Par znajdziesz w sklepie Erotic-Med.pl 

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *