Treningi

Aerobiczna 6 weidera – sprawdź efekty

Aerobiczna 6 weidera

Aerobiczna 6 weidera jest treningiem, którego efekty możemy zauważyć już po 7 dniach ale tylko pod warunkiem, że nie masz grubej warstwy tłuszczu na brzuchu. Ten zestaw treningowy ma zarówno wady jak i zalety i czasem niestety występują efekty uboczne. Poniżej przedstawimy czy 6 weidera daje efekty.

Aerobiczna 6 weidera – efekty

Zdania są podzielone co do efektów. Większość trenerów uważa też, że trening ten ma więcej wad niż zalet. Pewne jest to, że jeśli chcesz uzyskać efekt musisz mieć bardzo dużo samozaparcia i motywacji. Ćwiczenia te są bardzo czasochłonne dlatego też wiele osób rezygnuje z nich już po kilku dniach.
Dzięki tym ćwiczeniom wyrzeźbisz mięśnie brzucha. Efekty aereobicznej 6 weidera zobaczysz po kilku dniach intensywnego treningu jeśli nie masz dużo tkanki tłuszczowej w tym miejscu. Pamiętaj o tym aby ćwiczyć sumiennie i dokładnie bo tylko wtedy zobaczysz efekty.

W czasie treningów wzmocnisz mięśnie proste brzucha. W teorii trening ma angażować każdy mięsień ale w praktyce pomija mięśnie skośne. Trening w głównej mierze opiera się na unoszeniu nóg i odrywaniu łopatek od podłoża co może powodować nadwyrężenie kręgosłupa. Szóstka weidera jest zdecydowanie nowym bodźcem dla naszych mięśni. Szybko widoczne efekty daje właśnie ten bodziec, co powoduje, że po około 3 tygodniach widać efekty. Z czasem jednak nasz organizm przyzwyczaja się do monotonnych ćwiczeń i takich spektakularnych efektów już nie zobaczymy. Pamiętajmy, że efekty zależą od ćwiczącego i jego zaangażowania. Może również dojść do przetrenowania mięśni gdyż jest to zestaw ćwiczeń, który robi się bez przerw. Każdy mięsień potrzebuje minimum dwóch dni na regenerację. Trening 6 weidera może spowodować problemy ze stawami.

Wady Aerobicznej 6 weidera

Ćwiczenia mogę powodować bóle kręgosłupa zwłaszcza w odcinku szyjnym. Innym problemem jest możliwość przepukliny brzusznej. Możesz się nabawić nadwyrężenia mięśni. Wadą zwłaszcza dla osób aktywnych zawodowo jest czas treningów. W tym czasie możesz wykonać trening całego ciała spalający tłuszcz i rzeźbiący mięśnie.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *