Treningi

Zegarki do biegania Suunto Spartan – zacznij przygodę ze sportem!

Zegarki sportowe

Zegarki do biegania Sunnto to zdecydowanie więcej niż standardowe zegarki sportowe. To unikalne połączenie najnowszej technologii pomiarowej i designu, który zapiera dech w piersiach nie tylko sportowcom, ale i miłośnikom futurystycznej stylistyki. Seria Spartan renomowanego producenta, jak sama nazwa wskazuje, została stworzona do zadań specjalnych. Starannie opracowany czasomierz będzie przekraczał razem z Tobą kolejne granice i towarzyszył Ci w chwilach zwątpienia. Oryginalne oprogramowanie, jakim odznaczają się zegarki Sunnto sprawi, że wybrany egzemplarz stanie się partnerem treningowym, a nawet trenerem, od którego zyskasz liczne podpowiedzi.

Zaawansowane zegarki Suunto Spartan dla każdego!

Podczas gdy inne modele to wyłącznie zegarki do biegania o rozbudowanej funkcjonalności, każdy egzemplarz z linii Sunnto Spartan umożliwi Ci skuteczny pomiar parametrów w trybie charakterystycznym dla przeszło 80 dyscyplin sportowych. Wbudowane tryby treningowe nie pozwolą umknąć najmniejszym szczegółom, które mogą mieć wpływ na końcowy rezultat. Prócz standardowych funkcji takich jak: pomiar okrążeń, nawigacja GPS uwzględniająca czas rzeczywisty Zegarek Suunto Spartanprzebywanej trasy, pomiar tętna na nadgarstku, a także tryb interwałowy, zegarek ma do zaoferowania znacznie więcej.

Zarówno wyczynowi sportowcy, jak i amatorzy pokochali go za rozbudowaną pamięć umożliwiającą prowadzenie licznych porównań pomiarowych. Ponadto, zegarek zanalizuje Twoje dotychczasowe wyniki, tworząc tabele dla poszczególnych dyscyplin, a także zestawienia najlepszych rezultatów. Niezwykle przydatną funkcją okazuje się także monitoring regeneracji po treningu. W związku z tym, że wielofunkcyjne zegarki Sunnto Spartan są z Tobą zawsze, śledzi tętno w nocy, czas snu, a nawet samopoczucie po danych aktywnościach. Liczne pomiary umożliwiają stworzenie indywidualnego planu treningowego i wyświetlanie sugestii dotyczących Twojej aktywności. A gdy znudzą Ci się dotychczasowe rozwiązania – zegarek umożliwi połączenie z sieciami społecznościowymi, gdzie podzielisz się rekordami, a nawet na podstawie popularności wyznaczy dla Ciebie nowe trasy.

Wielofunkcyjne zegarki Suunto Spartan!

Choć funkcjonalność jest aspektem kluczowym dla zaawansowanych zegarków sportowych, nie można pominąć aspektu estetycznego, ten bowiem jest ogromnym atutem serii Spartan. W kolekcji znajdują się zarówno zegarki damskie, jak i zegarki męskie oparte o bardzo zbliżone rozwiązania wizualne. Punkt centralny stanowi duży, przejrzysty wyświetlacz dotykowy, który otoczono niezwykle wytrzymałym pierścieniem. Całość została zamknięta w zgrabnej kopercie, która Zegarek Suunto Spartandoskonale komponuje się z wygodnym i wytrzymałym paskiem wykonanym z tworzywa sztucznego.

Zdawać by się mogło, że wyświetlacz dotykowy nie jest najlepszym wyborem dla obsługi zegarka sportowego. Tymczasem inżynierowie Sunnto zapewnili osobom aktywnym fizycznie pełną funkcjonalność. Pierwszą zaletą jest możliwość pełnej personalizacji ekranu, co sprawia, że z łatwością ukryjemy zbędne na chwilę wybranej aktywności funkcję. Drugim, rzadko spotykanym atutem jest kolorowy wyświetlacz, o świetnej widoczności nawet w pełnym słońcu. Osoby obawiające się o sprawność obsługi zegarka w ruchu, mogą skorzystać z trzech przycisków funkcyjnych zamieszczonych po prawej stronie, które umożliwiają pełną nawigację po menu.

Zegarki Suunto Spartan dla aktywnych!

Sunnto Spartan to oryginalna kompozycja stworzona m.in. ze stali i tytanu. To zegarki dla ludzi żyjących aktywnie, ceniących niezawodność i wielofunkcyjność sprzętu, który nie odpuści nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki testom czasomierzów w mrozach północy i upałach panujących w strefie równikowej, zegarki Spartan rekomendowane są wojownikom, chcącym przekraczać własne możliwości. Każdy z modeli podejmie rzucone mu wyzwania tuż po wyjęciu z oryginalnego opakowania.

A zaraz po przebytym triathlonie, wyczerpującej wspinaczce w górach i morderczym ultramaratonie, Spartan szybko i sprawnie wyrysuje dla Ciebie wykres tętna i spalanych kalorii także na co dzień. W końcu bardzo ładny, nowoczesny i uniwersalny design dobrze komponujący się z codziennych strojem sprawi, że nie odstąpisz go na krok – także po skończonych zawodach!

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *