Lifestyle

Czarny biustonosz koronkowy — must have w każdej kobiecej szafie

Biustonosz koronkowy

Choć to stanik w cielistym odcieniu uważany jest za podstawę w szufladzie z bielizną każdej kobiety, tuż obok niego znajduje się jeszcze inny ważny model. Mowa o klasycznym czarnym biustonoszu — jednak nie zwykłym, a koronkowym. Dlaczego musisz mieć go w swojej garderobie?

Czarny koronkowy biustonosz — dla kogo?

Koronka od wielu dekad króluje w kobiecej garderobie. Nic więc dziwnego, że także producenci bielizny szybko podchwycili ten trend. Dziś biustonosz koronkowy to podstawowy rodzaj stanika, który powinna posiadać każda kobieta. Jest on niemal oczywisty jak mała czarna w kobiecej szafie. Biustonosz z koronki w kolorze czarnym jest uniwersalny — sprawdza się idealnie zarówno u posiadaczek drobnego, jak i obfitego biustu. W zależności od własnej budowy i wielkości biustu możemy jednak dobierać do siebie odpowiedni krój biustonosza koronkowego. Jakie oferuje nam sklep z bielizną?

Rodzaje koronkowych biustonoszy

Do najpopularniejszych fasonów koronkowych biustonoszy możemy zaliczyć:

  • usztywniany biustonosz koronkowy,
  • biustonosz z koronką push-up,
  • biustonosz koronkowy bralette,
  • biustonosz ze wstawkami koronkowymi,
  • biustonosz z koronką bez ramiączek.

O ile koronkowy biustonosz bez ramiączek i model z koronkowymi wstawkami okaże się przydatny w garderobie każdej kobiety, niezależnie od rozmiaru biustu, o tyle inne fasony nie sprawdzą się na każdej z nas. Jeśli nie wiesz, który z nich będzie leżał na Tobie najlepiej, koniecznie odwiedź sklep stacjonarny i przekonaj się o tym na własnej skórze.

Piękno koronkowego biustonosza nie musi być zarezerwowany tylko i wyłącznie dla Twojego partnera. Odsłonięcie fragmentu bielizny, szczególnie tej ozdobnej, należy dziś do codzienności. Koronkowe fragmenty biustonosza wystające przy dekolcie czy na plecach nie są już odbierane jako kokieteria, a raczej kobieca delikatność. W końcu określenie to doskonale opisuje samą koronkę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby dzięki koronce podkreślić swój seksapil. Wystarczy wówczas czerń lub biel biustonosza koronkowego, zmienić na seksowną czerwień.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *