Lifestyle

Jak wybrać odpowiednią sukienkę?

sukienka plus size

Nie można zaprzeczyć, że figury poszczególnych kobiet są wyjątkowe – mamy różne słabości i mocne strony. Dlatego powinniśmy dobrać sukienkę, która najlepiej pasuje do kształtu naszego ciała, aby wyglądać tak pięknie, jak tylko to możliwe. W tym artykule chcemy nieco to ułatwić, dlatego spójrzmy na różne kształty ciała i sukienki, które najbardziej do nich pasują.

Jaka sukienka do figury „jabłka”?

Dziewczęta, które mają ciało w kształcie jabłka lub serca, mają bardziej rozbudowaną górną część ciała, w tym:

  • ramiona,
  • klatka piersiowa,
  • talia.

Równocześnie ich ręce, nogi i biodra są zwykle mniejsze niż górna część ciała. Dziewczyny o takiej sylwetce powinny oczywiście być dumne ze swojej eleganckiej sylwetki. Tutaj odpowiednie ubranie to znalezienie równowagi między ciałem a wybranymi sukienkami tak, aby figura wyglądała symetrycznie. Zalecane są więc sukienki xxl z bardziej rozbudowanym dołem – https://tono.sklep.pl/ ma ich w swojej ofercie naprawdę duży wybór.

W jakiej sukience dobrze będą wyglądać „gruszki”?

Cechą charakterystyczną ciała w kształcie gruszki są „szerokie biodra”, ale w górnej części ciała kobieta o tej figurze zwykle jest drobna. Chodzi o wąską talię i szerokie biodra. Co więcej, dolna część ciała jest zdecydowanie większa niż górna. Tak więc przy przybieraniu na wadze dolne obszary, takie jak nogi i pośladki, prawdopodobnie zostaną zauważone jako pierwsze.

Wskazówka, którą warto podzielić się z kobietami o tego typu sylwetce, to próba utrzymania równowagi zarówno bioder, jak i ramion – taka moda xxl będzie najbardziej pochlebna.

Jaka sukienka dla klepsydry?

Kobiety w kształcie klepsydry mają „wąską talię”, ale proporcje między biodrami i klatką piersiową są takie same. Taka figura to marzenie wszystkich kobiet. Bez względu na to, jaką sukienkę założyć – panie mogące się pochwalić sylwetką klepsydry wyglądają pięknie i seksownie.

To były podstawowe triki i wskazówki, jak pięknie ubierać się zgodnie ze swoim kształtem ciała, aby ukryć wady i wzmocnić mocne strony, aby wyglądać jeszcze bardziej oszałamiająco.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *