Lifestyle

Najczęściej kupowane gadżety przez mężczyzn

Gadżet dla mężczyzny

Zastanawiasz się, jakie gadżety cieszą się wśród mężczyzn największą popularnością? Zdecydowanie rządzą wśród nich sprzęty elektroniczne, ale znajdzie się i coś bardziej klasycznego.

  1. Scyzoryk

Na początek pozycja ze świata, w którym brak prądu nie oznacza braku możliwości korzystania z niego. Jedna z ulubionych pozycji wśród „prawdziwych mężczyzn”, którzy uważają, że facet powinien być gotów na wszystko i wszędzie. A nic nie pomaga w kryzysowych sytuacjach tak, jak własny zestaw narzędzi, który mieści się w kieszeni, w postaci scyzoryka lub multitoola. Bo który z panów nie chce poczuć się czasem jak MacGyver?

  1. Projektor

Zakup projektora do smartfona, umożliwia wyświetlanie zawartości mini ekranu na dowolnej ścianie. Jego plusem jest to, że nie wymaga on żadnego zasilania.

  1. Okulary VRokulary VR

Okulary VR (https://www.samsung.com/pl/wearables/gear-vr-r322/) to dziś obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika gier z wykorzystaniem konsoli Xbox lub PlayStation. Ich posiadanie pozwala na nowo odkryć każdą grę i wejść w świat wcześniej nieznanych doznań.

  1.  Powerbank

Każdy, kto chce mieć stały dostęp do swoich elektronicznych „zabawek” lub po prostu bardzo często korzysta z telefonu i musi mieć pewność, że nie zabraknie mu dostępu do sieci, musi zadbać o poziom naładowania baterii. Hitem ostatniego czasu stał się powerbank.

  1. GPS lokalizator

Lokalizator GPS pozwala zabezpieczyć zarówno swój samochód, jak i swoich najbliższych. Idealny dla dzieci i osób starszych.

  1. Nawigacja GPS

Nawigacja GPS traktowana jest już niemal jako standard. Rozwój technologii sprawił, że najnowsze GPS-y są mają coraz więcej funkcji. Niezależnie od tego, czy jazda ogranicza się do stałych tras po mieście, czy też wykracza poza jego granice i może być mierzona w setkach kilometrów -GPS ułatwia podróżowanie wszystkim.  

Warto pamiętać, że w przypadku elektroniki, o poziomie zadowolenia decyduje między innymi to, z jakich podzespołów został wykonany sprzęt, czyli na przykład płytka PCB, a o jej trwałości decyduje ogrom czynników (na przykład jakie prototypy PCB zostały wykorzystane podczas produkcji, jak płytka PCB została wytrawiona, jaką techniką naniesiono na nią ścieżki). Dlatego zanim dokonasz zakupu, warto poznać opinie o produkcie.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *