Uroda

Nowe kosmetyki na rynku: na jakie zwrócić uwagę?

perfumy na kocu

Nowości kosmetyczne na rynku pojawiają się bardzo często. Nowa odsłona tuszu do rzęs czy kolejna paletka cieni do powiek pojawia się bardzo często. Jednak najwięcej zainteresowania zawsze budzą nowe marki kosmetyczne. Ostatnio kosmetyczny świat zwariował na punkcie nowych kosmetyków Anny Lewandowskiej. Czym wyróżnia się marka? Jakie nowe kosmetyki znajdują się w linii produktów Phlov By Anna Lewandowska?

Nowości kosmetyczne na rynku

Premiera nowych kosmetyków od znanej trenerki zapowiadana była od bardzo dawna. Prace nad specyfikami upiększającymi trwały już od ponad 2 lat, a na efekty czekały nie tylko fanki Anny Lewandowskiej, ale i cały rynek kosmetyczny. Dziś wiadomo już, jaką nazwę nosi nowy produkt sygnowany nazwiskiem Lewandowska i jakie kosmetyki znajdują się w ofercie.

nowe-kosmetyki-2.jpg

Nowe kosmetyki i to nie tylko te od Anny Lewandowskiej można poznać w tym miejscu https://www.perfumeria.pl/collections/nowosci. Warto pamiętać, że nowości kosmetyczne na rynek sukcesywnie wprowadzają również uznane światowe marki np. Artdeco, Avon, Chanel czy Bourjois.

Nowe kosmetyki od Anny Lewandowskiej

Nowe kosmetyki od Anny Lewandowskiej to aż 15 produktów. W linii Phlov znajduje się: balsam z technologią lipo-transformacji, balsam wzmacniający efekty treningu, probiotyczny żel do mycia ciała, żel do mycia z efektem mikrozłuszczającym, peptydowy krem na okolice oczu, odmładzające serum kwiatowe, mikrozłuszczająca esencja noska, maska błyskawicznie upiększająca, koncentrat biorewitalizujacym, liposomalny booster odmładzający, 10-minutowa terapia złuszczająca, ultra-nawilżający krem adaptogenny, witalizująca mgiełka tonizująca, żel do mycia twarzy z technologią mikropiany oraz symbiotyczna pianka oczyszczająca.

Ile kosztują nowe kosmetyki Anny Lewandowskiej?

Panie, które obawiały się wysokich cen kosmetyków Anny Lewandowskiej, mogą odetchnąć z ulgą. Kosmetyki  Phlov to produkty w standardowych cenach. Zaczynają się one od 49 złotych i kończą na 159 złotych. Dzięki temu te nowe kosmetyki to zakup na każdą kieszeń.

nowe-kosmetyki-3.jpg

Jakie są nowe kosmetyki od Anny Lewandowskiej?

Marka Phlov ma proponować zapełnienie nowe kosmetyki oparte na najnowszych odkryciach z dziedziny neuronauki, czyli połączeniu między mózgiem i skórą, co umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę stanu cery. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie marki mają być wielozadaniowe, naturalne i wegańskie. Do ich produkcji wykorzystano opatentowane surowce aktywne, soki roślinne z brzozy i korzenia yakon, bioaktywne wody owocowe, fermentowane minerały, superowoce, synbiotyki, ekstrakty z grzybów oraz adaptogeny. Nakierowane są na pielęgnację skóry i poprawę nastroju zgodnie z ideą brain – skin i założeniami z dziedziny psychodermatologii. Ideą przyświecającą powstaniu tych nowych kosmetyków jest też less waste, dlatego opakowania powstały z materiałów nadających się do recyklingu (Bio-PET, szkło, trzcina cukrowa).

Share:

1 comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *