Lifestyle

Okulary z soczewkami SEIKO Prime

okulary

Okulary progresywne są przeznaczone do korygowania naturalnie występujących i związanych z wiekiem problemów z widzeniem określanych mianem prezbiopii. Ponieważ standardowe soczewki progresywne nie zawsze jednak spełniają wszystkie pokładane w nich oczekiwania, firma SEIKO, produkująca najbardziej zaawansowane technologicznie szkła okularowe, zaprojektowała unikatowe soczewki progresywne SEIKO Prime, które pozwalają cieszyć się krystalicznym widzeniem na każdą odległość już od pierwszego dnia użytkowania, a do tego mogą być stosowane przy różnych potrzebach korekcyjnych dla lewego i prawego oka, wysokich wartościach korekcji, a nawet przy astygmatyzmie. 

Czym wyróżniają się progresywne soczewki SEIKO Prime?

Klasyczne progresywne soczewki okularowe wymagają zwykle od swojego użytkownika cierpliwej nauki korzystania z ich walorów i długiego czasu adaptacji. Tymczasem powstające na podstawie indywidualnej i precyzyjnej specyfikacji soczewki SEIKO Prime umożliwiają płynne, naturalne i perfekcyjnie ostre widzenie we wszystkich odległościach już od pierwszych godzin użytkowania. Jednak tym, co czyni progresywne soczewki SEIKO Prime naprawdę wyjątkowym rozwiązaniem jest to, że są to jedynie szkła progresywne, które mogą być z powodzeniem stosowane przy różnicy w korekcji dla oka prawego i lewego oraz astygmatyzmie. Dzięki pionierskiej technologii Twineye Modulation Technology opatentowanej przez SEIKO szkła progresywne SEIKO Prime synchronizują pola widzenia dla obu oczu nawet przy minimalnych różnicach w wartości korekcji i gwarantują krystalicznie ostre i harmonijne widzenie w bliży, dali i na odległości pośrednie nawet przez peryferyjne części soczewki.

Ponieważ zwykła soczewka progresywna nie radzi sobie zazwyczaj również z korekcją astygmatyzmu, progresywne soczewki SEIKO Prime i pod tym względem udoskonalono, a pomogło w tym kolejne nowatorskie rozwiązanie – Zaawansowana Konstrukcja Asferyczna. Dzięki niej okularowe soczewki progresywne SEIKO Prime eliminują nie tylko peryferyjne zniekształcenia obrazu, ale też typowe przy korekcji astygmatyzmu okularami progresywnymi problemy z widzeniem w bliży. Konstrukcyjne innowacje zastosowane przez SEIKO przy projektowaniu soczewki SEIKO Prime zaowocowały dodatkowo tym, że soczewka progresywna SEIKO Prime jest wyjątkowo cienka, lekka i estetyczna, nawet przy wysokich wartościach korekcji czy cylindrycznej budowie.

Kiedy warto zdecydować się na okulary progresywne z soczewkami SEIKO Prime?

Progresywne szkła SEIKO Prime są idealnym wyborem dla osób poszukujących najwyższej jakości i komfortu widzenia oraz tych, którzy wysoko cenią estetyczne rozwiązania i chcą wyróżniać się swoim stylem i elegancją. Soczewki SEIKO Prime nie mają sobie równych pod kątem walorów estetycznych – są cienkie i pięknie prezentują się niezależnie od swojej mocy, ale też gwarantują nieporównywalnie lepszą jakość widzenia niż inne wieloogniskowe soczewki. Okulary progresywne wyposażone w soczewki SEIKO Prime od pierwszej chwili zapewniają pełen komfort widzenia i wyjątkową ostrość obrazu na całej powierzchni soczewki, nawet przy szczególnych potrzebach wzrokowych.

Podobnie jak inne „szyte na miarę” soczewki okularowe SEIKO, progresywne soczewki SEIKO Prime można w pełni spersonalizować, udoskonalając je doborem dopasowanych do swoich potrzeb filtrów i powłok, które zagwarantują soczewkom większą odporność na zarysowanie, zapobiegną parowaniu, wyeliminują uciążliwe refleksy czy ochronią oczy przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego emitowanego przez monitory urządzeń cyfrowych. W rezultacie progresywne soczewki stworzone przez SEIKO to trafiony wybór niemal dla każdego, komu potrzebne są niezawodne, niewymagające adaptacji i perfekcyjnie dopasowane do potrzeb okulary progresywne.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *