Diety

Dieta i ćwiczenia to nie wszystko, dlaczego odpowiednia suplementacja jest tak ważna

suplementy diety

Witaminy dla sportowców, Jakie suplementy diety należy stosować? Zapotrzebowanie dzienne sportowca na wybrane składniki odżywcze jest nawet 2-3 razy większe, niż u osoby nieuprawiającej regularnie sportu. Im więcej ćwiczymy tym więcej zużywamy rezerw mineralnych i witaminowych naszego organizmu, które należy odpowiednio uzupełniać.

Zbilansowana dieta i odpowiednia suplementacja są tak samo ważne jak trening sportowy, aby osiągnąć zadowalające wyniki i cieszyć się dobrym zdrowiem.

Jakie istotne składniki odżywcze są  Nam potrzebne? Oprócz podstawowych węglowodanów, białek i tłuszczy, niezwykle ważne dla naszego organizmu są makro i mikroskładniki jak sole mineralne i witaminy.

Są one niezwykle istotne w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, ponieważ ich niedobór może powodować szereg niepożądanych skutków jak: nadmierne zmęczenie i bezsenność, brak energii, stałe uczucie głodu i łaknienia, problemy skórne i nadmierne wypadanie włosów, problemy z koncentracją, stres i nadmierne pobudzenie-nerwowość.

Odpowiednia suplementacja jest ważna nie tylko dla osób intensywnie uprawiających sport, ale także dla wszystkich osób, którzy w codziennej diecie nie pokrywają dostarczają odpowiedniej ilości witamin i minerałów.

Suplementacja może być zatem wsparciem w walce o zdrowie, lepszą sylwetkę i samopoczucie.

Na rynku jest wiele dostępnych produktów. Jak wybrać ten właściwy? Przede wszystkim, jeśli brać to mądrze i stosować się do kilku podstawowych zasad:

  1. Każdy przyjmowany suplement ma być dobrany do naszego treningu i zapotrzebowania.
  2. Tylko regularne przyjmowanie suplementu, ma sens i daje efekty.
  3. Kupuj suplementy tylko ze sprawdzonych źródeł ! Nie kieruj się niską ceną, chodzi o Twoje zdrowie !

Nowością, która podbija ostatnio rynek suplementów jest produkt marki 3flowsolutions o nazwie SlimFLOW, który został nagrodzony tytułem Kobieca Marka Roku 2018

To innowacyjny produkt przeznaczony nie tylko dla Kobiet dążących do wymarzonej sylwetki czy utraty zbędnych kilogramów po ciąży, ale dla wszystkich aktywnych fizycznie, dążących do równowagi ciała i umysłu.

SlimFLOW w swoim  składzie posiada tylko i wyłącznie certyfikowane składniki o potwierdzonym działaniu. Nie zawiera alergenów, ani innych zbędnych składników. slimFlow został opracowany przez wykwalifikowanych Farmaceutów, lekarzy i dietetyków. Skład produktu poniżej.

flow3b.JPG

Cała kompozycja to wyselekcjonowane składniki które:

-redukują zmęczenie, bezsenność i stres,

-poprawiają kondycję i wydolność organizmu,

-wspierają rozwój masy mięśniowej i kości,

-zwiększenie energii,

-zmniejszają łaknienie,

-przyspieszają metabolizm,

-wsparcie w walce z problemami skórnymi, i nadmiernym wypadaniem włosów,

-poprawiają koncentrację.

Producenci podkreślają, że SlimFLOW to nie magiczny suplement, na wszystkie problemy, ale najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie dla osób dążących do  lepszego zdrowia, zgrabnej sylwetki czy  samopoczucia.

SlimFLOW to pierwszy produkt tej marki, która wkrótce wprowadzi na rynek kolejne suplementy diety najwyższej jakości.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *