Lifestyle

Jak powiększyć penisa bez chirurgicznych ingerencji? Czy to w ogóle możliwe?

powiększanie penisa jak

Z kompleksami wynikającymi z rozmiaru członka boryka się sporo mężczyzn. Panowie bardzo często mają górnolotne wymagania co do swojego prącia i traktują je wręcz jako swoistą miarę męskości. O tym czy jest to słuszne nie ma sensu dywagować. Wszakże, przeświadczenie o tym, iż „rozmiar ma znaczenie” jest bardzo głęboko zakorzenione w głowach mężczyzn.

Nie dziwi zatem fakt, iż wielu mężczyzn – szczególnie tych nieco słabiej obdarzonych przez naturę – pragnie powiększyć penisa. Niestety, zabiegi chirurgiczne oferowane przez medycynę estetyczną (podcięcie więzadeł wieszadłowych, kwas hialuronowy i lipomodelling) nie należą do najtańszych. W związku z tym, pojawia się pytanie – czy istnieją nieinwazyjne metody powiększania członka?

Metody na powiększanie penisa bez chirurgicznej ingerencji

Choć dla niektórych może to brzmieć jak science-fiction, to naprawdę istnieją metody, które pozwalają powiększyć prącie bez chirurgicznych ingerencji. Co więcej, ich koszt w porównaniu do oferty salonów medycyny estetycznej jest naprawdę niewielki.

a) Tabletki na powiększanie penisa

W ostatnich latach pojawiło się wiele preparatów, które mogą mieć wpływ na wielkość członka. Co prawda, lwia część z nich nie ma udowodnionej skuteczności, aczkolwiek – istnieją preparaty, które są pozytywnie opiniowane przez użytkowników.

Niewątpliwie, do rozwiązań popularnych można zaliczyć Member XXL – to produkt dobrze opiniowany, bazujący na czterech składnikach: ekstrakcie z cytryńca chińskiego, ekstrakcie z korzenia żeń-szenia, ekstrakcie z szafranu i piperynie. Cena jaką musimy zapłacić za ten produkt to 179,00 zł (kuracja jednomiesięczna).

b) Ćwiczenia na większego penisa

Sporo pozytywnych opinii można przeczytać także na temat jelqingu, czyli ćwiczeń rozciągających, które wielu błędnie myli z masturbacją. Wszak, aby osiągnąć wzrost – penis podczas ćwiczeń musi być wiotki.

Prócz tego, sporą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju ekstendery (specjalistyczne narzędzia do rozciągania członka). W przypadku jelqingu koszt jest zerowy, a w przypadku ekstenderów należy liczyć się z wydatkiem rzędu kilkuset złotych.

c) Pompki do powiększania penisa

Co prawda pompki do penisa to narzędzia, które stworzono w celu stymulacji erekcji, aczkolwiek – szybko dostrzeżono, że można wykorzystywać je również w celu poprawy gabarytów prącia.

Skuteczność tej metody jest trudna do określenia, aczkolwiek – niektóre opinie sugerują, że wzrost penisa jest znaczący (nawet o kilka centymetrów). Rzecz jasna, aby terapia była skuteczna – musi być realizowana regularnie.

Najtańsze pompki do penisa można dostać już za kilkadziesiąt złotych, jednakże ich efektywność może pozostawiać wiele do życzenia. Za profesjonalny sprzęt (bezpieczny i skuteczny) zapłacimy około 100-200 złotych. Decydując się na taki zakup pamiętajmy, aby korzystać umiejętnie. Tak, aby nie uszkodzić swojego ciała podczas korzystania.

Nieinwazyjne metody – realna alternatywa dla zabiegów czy mit?

Jelqing, tabletki czy pompki do penisa to rozwiązania, o których bez wątpienia można mówić jako o realnej alternatywie dla zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną. Niestety, bez gwarancji określonych rezultatów (w przeciwieństwie do metod inwazyjnych).

W każdym razie, przed zastosowaniem którejkolwiek z metod zachęcamy do zaznajomienia się z kompleksowym przeglądem dostępnych metod, który odpowiada na pytanie “Jak powiększyć penisa?“. Prócz tego – warto zastanowić się czy aby na pewno jest to konieczne. Być może to kompleks, którego można się pozbyć bez ingerowania w wielkość członka?

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *