Lifestyle

Szybka pożyczka na raty – zyskaj dodatkowe środki finansowe!

szybka pożyczka na raty

Remont, naprawa samochodu i wakacje – to najczęściej wskazywane przeznaczenie dodatkowych środków finansowych. Skąd jednak wziąć ekstra kasę? Coraz więcej Polaków decyduje się na szybką pożyczkę na raty. Jest to dla nich najprostszy sposób na pozyskanie dodatkowych środków. Jakie są korzyści takiego rozwiązania?

Szybka pożyczka na raty – jak uzyskać?

Procedura przyznawania szybkich pożyczek na raty jest stosunkowo prosta. Wystarczy złożyć wniosek na stronie jednej z firm pozabankowych – do jego wypełnienia potrzeba jedynie danych z dowodu osobistego. W kolejnym kroku należy wybrać warunki samego finansowania – kwota pożyczki oraz okres spłaty. Warto dokładnie przemyśleć ten drugi krok, tak by wysokość miesięcznej raty mieściła się w naszych możliwościach finansowych.

Po przejściu tych etapów należy odczekać na decyzję firmy pożyczkowej, o przydzieleniu finansowania lub odrzuceniu wniosku. Najczęściej nie trwa to dłużej niż kilka minut, ponieważ większość procesów odbywa się w pełni automatycznie. Warto przy tym wspomnieć, że instytucje pozabankowe mają dużo mniejsze wymagania wobec klientów niż banki. Po otrzymaniu decyzji pozytywnej, pieniądze wylądują na Twoim koncie w mniej więcej  minut.

Zalety szybkich pożyczek na raty

Z roku na rok rośnie zainteresowanie szybkimi pożyczkami na raty. Klienci dostrzegają ogromną ilość korzyści, które niesie ze sobą to rozwiązanie. Najważniejszą zaletą jest niewielka ilość formalności i krótki czas procedowania – wystarczą podstawowe dane z dowodu osobistego i potwierdzenie tożsamości przy pomocy konta osobistego.

Dodatkowo klienci doceniają krótki czas, w którym wydawana jest decyzja – najczęściej trwa to nie dłużej niż 15 minut. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które pilnie potrzebują dodatkowych środków finansowania. Niewiele dłużej trwa również wypłacenie przyznanych pieniędzy –  szybka pożyczka na raty już po kilku kolejnych minut ląduje na rachunku bankowym klienta.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy pożyczkowej?

Przed podpisaniem umowy warto dokładnie porównać oferty firm pożyczkowych. Pomogą w tym wszelkiego rodzaju porównywarki, dzięki którym można sprawdzić, ile będą wynosiły miesięczne raty w kilku firmach przy tej samej kwocie pożyczki. Dobrze jest również zapoznać się z opiniami byłych i obecnych klientów firmy – może okazać się, że oferta firmy obejmuje również dodatkowe opłaty za obsługę lub wysoki odsetki za opóźnienia. Sprawdź również dane samej firmy – zrobisz to zaglądając do bazy firm KRS.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *